Máte rádi beton?

Nabízíme Vám celou řadu výrobků i možnost výroby betonových výrobků na míru.

Děláme to co nás baví a chceme, aby naše výrobky bavily vás. Nabízíme Vám jak betonové výrobky na míru, tak výrobky námi navržené, které si můžete vybrat v našem katalogu.

Naše výrobky pochází z námi navržených a jedinečných metodických postupů, na nichž se podílí vlastní výzkumné pracoviště.

Od roku 2021 pro Vás připravujeme také luxusní sklepy na míru a odlehčenou variantu našich výrobků. Dále také showroom s našimi vybranými výrobky.

Jsme schopni Vám nabídnout výrobky typů: stoly, stolky, lavice, kuchyňské desky na míru, umyvadla, misky, květináče, dekorativní předměty, hodiny a mnoho dalšího.

Dále Vám nabízíme možnost výrobku na míru. Rádi byste betonový obklad, desku, panel, apod.? Pracujeme výhradně s vysokohodnotnými betony, které vykazují velmi dobré výsledky také u balistických zkoušek. Neváhejte se na nás obrátit.

+420 606 418 981

produkty(zavináč)sasbrno.cz

Zajímají Vás naše výrobky?

Podívejte se na náš katalog a vyberte si některý z produktů.

Katalog výrobků

Důležité informace

Pro všechny naše výrobky jsme speciálně vyvinuli betonovou směs, která nechává betonu jeho běžnou surovou podobu, ale odpájí jeho negativní vlastnosti. Přirozenou charakteristikou betonu je obsah pórů. Naše technologické postupy snižují jejich obsah na minimum.  Každý výrobek prochází rukama našich technologů, kteří dbají na nejvyšší jakost konečného produktu. Jednotlivé prvky jsou pečlivě vyráběny krok po kroku, tak aby mohly na konci výrobního procesu být chloubou Vašich prostor. Nabízíme Vám také možnost vložení nápisu, znaku, loga Vaší firmy, aj. na desku dle Vašich požadavků.

Údržba:

Pro zachování kvalitního povrchu doporučujeme betonový povrch omývat hadříkem s vodou popřípadě v kombinaci s běžnými mycími prostředky užívanými v domácnostech. Zásadně nedoporučujeme používat agresivní čistící prostředky, dále drátěnky a podobné pomůcky!

 

Zásady používání:

Naše produkty a výrobky z betonu se vyznačují vysokou pevnosti a tvrdostí povrchu, přesto nedoporučujeme užívat abrazivní a ostré předměty přímo na povrchu desky. A to například při krájení potravin (doporučujeme užít prkénko na krájení) a při následném čištění povrchu nepoužívat drátěnky a podobné čistící příslušenství. Na povrchu desky by pak mohly vzniknout vrypy, které by negativně ovlivnily vzhled ale i funkčnost. Dále se nedoporučuje odkládat na povrch vřelé předměty, jako jsou například hrnce a jiné.

KATALOG VÝROBKŮ