VÝVOJ BETONŮ

Nebojíme se dělat věci, které „nejdou“!

Naše pracoviště se již několik let specializuje na vývoj vysokohodnotných betonů, jak z přírodních, tak lehkých umělých kameniv. Naši pracovníci jsou Vám schopni navrhnout recepturu, tak aby vyhovovala vašim požadavkům. Návrhu betonu věnujeme maximální péči a spolupracujeme s odborníky s mnohaletou praxí. Ověřování výsledků je prováděno ve spolupráci se specializovaným pracovištěm stavebního zkušebnictví. Díky tomu je zajištěno kvalitativní vyhodnocení výsledků a velmi vysoká relevantnost výsledků.

Zaměřujeme se zejména na betony s velmi specifickou možností využití. Jedná se zejména o betony využívané v podmínkách, kde se vyžaduje vysoká pohledovost, vysoká teplotní odolnost, vysoká houževnatost. Dále se specializujeme na vývoj odlehčených betonových konstrukcí, které vystavujeme balistickým testům s projektilem až 14,5 mm x 114 API M8 v rámci vývoje a testování prvků kritické infrastruktury. V současné době také vyvíjíme podmínky uplatnitelnosti lehkých kameniv ve výrobcích s požadavkem na vysokou pohledovost a uplatnění námi vyvíjené technologie unikátního mimo atmosférického předmáčení.

V případě, že máte zájem o spolupráci, případně potřebujete pomoci navrhnout, nebo dovyvinout betonovou recepturu případně metodický postup, neváhejte se na nás obrátit. Naši technologové Vám budou k dispozici.

Betony

Zjistit více

Lehké betony

Zjistit více

Vysokohodnotné a speciální betony

Zjistit více

S čím můžeme konkrétně pomoci?

  • Potřebujete vyvinout recepturu betonu na míru?

  • Potřebujete napomoci s využitím speciálních výztuží v betonu?

  • Potřebujete pomoci uplatnit lehké uměle kamenivo v betonu?

  • Potřebujete pomoci uplatnit lehké uměle kamenivo v betonu?

  • Potřebujete vyvinout samozhutnitelný beton?

Náš tým je Vám k dispozici